Poziv stanovnicima Općine Garčin za sudjelovanje u kreiranju Proračuna Općine Garčin za 2024. godinu

S ciljem transparentnosti u procesu izrade općinskog proračuna za 2024. godinu, Jedinstveni upravni odjel Općine Garčin omogućuje građanima i ostaloj zainteresiranoj javnosti davanje iskazivanja mišljenja i prijedloga za novo proračunsko razdoblje. 

Komentari i prijedlozi mogu se dostaviti osobno, poštom ili na email:  garcin.opcina@gmail.com koristeći priloženi obrazac, najkasnije do 10. studenog 2023. godine

Pozivamo građane i zainteresiranu javnost da se aktivno uključe u kreiranje proračuna svojim komentarima i prijedlozima, a Odjel će razmotriti zaprimljene prijedloge i komentare pri izradi prijedloga svojih financijskih planova za sljedeće jednogodišnje razdoblje.

Poziv stanovnicima Općine Garčin za sudjelovanje u kreiranju Proračuna Općine Garčin za 2024. godinu

Skip to content