POTPISIVANJE UGOVORA I POČETAK RADA NA PROJEKTU “Zaželi 4 – za  ljepši život u općini Garčin” – kodni broj: SF 3.4.11.01.0103

29.03.2024.

Došao je konačno i taj dan…

29. 3. 2024. u prostorijama općine Garčin  23 zaposlenice na projektu Zaželi 4 – „Zaželi ljepši život u općini Garčin“ potpisale su Ugovore o radu na 34 mjeseca.  U prve posjete korisnicima će krenuti od utorka 2. 4. 2024. Radosno ih očekuje 138 korisnika – pripadnika ciljne skupine s  minimalno navršenih 65 godina, koji su strpljivo čekali ponovni početak  trogodišnjeg projekta. Na prošlim projektima iz ESF, prema riječima korisnika i zaposlenica ,razvila su se prijateljstva , zajedništvo i svi su s nestrpljenjem čekali nastavak projekta. Korisnici ističu da im je bitno, pored poslova koje geronto domaćice obavljaju za njih da će im netko „otvoriti vrata“ i da nisu sami.

Zainteresirani potencijalni korisnici se mogu prijaviti na trajni javi poziv svaki radni dan u prostorijama općine Garčin od 7 – 15 sati . Javni poziv  je otvoren do kraja projekta.

Projekt je financiran u 100 % iznosu iz EU fondova.

Možda će vas još zanimati…

POTPISIVANJE UGOVORA I POČETAK RADA NA PROJEKTU “Zaželi 4 – za  ljepši život u općini Garčin” – kodni broj: SF 3.4.11.01.0103

Skip to content