NASTAVAK 4 FAZE PROGRAMA ZAŽELI U OPĆINI GARČIN!

15.02.2024.

Jučer je u Vinkovcima dodijeljeno 39 novih Ugovora za projekt “ZAŽELI – prevencija institucionalizacije”, a jedan od njih dobila je i Općina Garčin! ✍️

Ugovor je uručio ministar rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike Marin Piletić našem načelniku Mati Grgiću!📒

“Zaželi 4 – za ljepši život u Općini Garčin” naziv je našeg projekta ukupne vrijednosti 1.173.000,00 EUR, financiran bespovratnim sredstvima u omjeru 15% iz Državnog proračuna RH🇭🇷 i 85% iz Europskog socijalnog fonda🇪🇺, kao jedan od ukupno 111 dodijeljenih ugovora, ukupne vrijednosti 101.212.500,00 EUR.🇪🇺🇭🇷

Novim ZAŽELI projektom zaposlit će se 23 osobe koje će pružati usluge definiranim aktivnostima prema 138 korisnika, tijekom 34 mjeseca, u obliku svakodnevne pomoći u kući. Projektom će se poboljšati kvaliteta života korisnika, socijalne uključenosti i društvene veze kroz izvaninstitucionalnu brigu!💯

Možda će vas još zanimati…

NASTAVAK 4 FAZE PROGRAMA ZAŽELI U OPĆINI GARČIN!

Skip to content