Konferencija Starost u moderno doba 24.3.2022.Garčin

24.03.2022.

24.3.2021. U Garčinu u prostorijama mjesnog doma , održana Konferencija druga u nizu : Starost u moderno doba. U sklopu projekta „Jer nisu sami – pomoć u kući osobama ruralnog područja općine Garčin“.

Na Konferenciji su bili prisutni pripadnici ciljne skupine – osobe sa navršenih 65 godina i više uključene u  aktivnosti projekta, zaposlenici na projektu, kao i gosti iz drugih općina koji u svojim općinama provode projekte iz istog poziva (Unaprjeđenje postojećih i širenje usluga izvaninstitucionalne skrbi na području odabranih aglomeracija(Osijek, Pula, Rijeka, Slavonski Brod, Split, Zadar i Zagreb).

Korisnici usluga na projektu „Jer nisu sami“ kao i zaposlenici su razmijenili iskustva sa gostima  Koordinatorima projekata u svojim općinama kao i korisnicima , koji su uglavnom iznijeli pozitivna iskustva  i veliku potrebu nastavka ovakvih i sličnih projekata na korist osobama treće životne dobi.

Nakon službenog dijela gosti i domaćini, već gotovo znanci su se okrijepili priređenom zakuskom.

Možda će vas još zanimati…

Konferencija Starost u moderno doba 24.3.2022.Garčin

Skip to content