Kontrola plodnosti tla na poljoprivrednim gospodarstvima

poljoprivrednim  proizvođačima na području Općine Garčin

„Kontrola plodnosti tla na poljoprivrednim gospodarstvima“

na području Brodsko – posavske županje

Obavještavaju se poljoprivredni proizvođači da je Općina Garčin potpisala Sporazum o provedbi Projekta „Kontrola plodnosti tla na poljoprivrednim gospodarstvima“.

Cijena jedne kontrole plodnosti tla je 361,25 kn s PDV-om, a sredstva potrebna za provođenje projekta osigurati će se u slijedećim udjelima:

- Brodsko – posavska županija                      50% ili 180,62 kn po uzorku

- Općina Garčin                                            30% ili 108,37 kn po uzorku

- krajnji korisnici usluge                                 20% ili 72,25 kn po uzorku

Propisani obrazac – zahtjev za uzimanje uzorka tla može se preuzeti u prostorijama Općine Garčin svakim radnim danom od 8,00 – 14,00 sati ili na web stranici Općine Garčin www.opcina-garcin.hr.

OPĆINA GARČIN

Obrazac zahtjeva

proracun-opcine-garcin-za-2017-g-2

Proračun Općine Garčin za 2017.g.

Petak, 17. Studeni 2017.
Obrazac za sudjelovanje u kreiranju proračuna Poziva za sudjelovanje u kreiranju proračuna Vodić za građane - proračun Općine Garčin
program-predskole-za-2017-2018-upisi

Program predškole za 2017./2018. - upisi